568
840648

ARMBAND med 4st lavakaméer med antikiserande motiv. En extra lavakamé medföljer.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Längd 18.5cm. 18K guld.

Smärre slitage. Bucklor. Kedja av på ett ställe.