853134

13. INGEBORG LUNDIN, vas, ariel "Ansikten", Orrefors 1974.

Ansikten mot grönt glas, signerad ORREFORS Ariel Nr 509-E4 Ingeborg Lundin. Höjd 19,5 cm

Några smärre repor.

Följerätt
Nej
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK / 1 561 - 2 081 EUR
Klubbat pris
23 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Eva Seeman

Eva Seeman
Ansvarig specialist design & modernt konsthantverk

+46 (0)8 614 08 31
eva.seeman@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto