13
853134
Ingeborg Lundin
(1921-1992)

vas, ariel "Ansikten", Orrefors 1974.

Ansikten mot grönt glas, signerad ORREFORS Ariel Nr 509-E4 Ingeborg Lundin. Höjd 19,5 cm

Några smärre repor.

Utropspris:

15 000 - 20 000 SEK

1 561 - 2 081 EUR

Klubbat pris:
23 000 SEK
Kontakta specialist
Eva Seeman
Eva Seeman
Ansvarig specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)8 614 08 31