853134

13. INGEBORG LUNDIN, vas, ariel "Ansikten", Orrefors 1974.

Ansikten mot grönt glas, signerad ORREFORS Ariel Nr 509-E4 Ingeborg Lundin. Höjd 19,5 cm

Några smärre repor.

Följerätt
Nej
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK/1 561 - 2 081 EUR
Klubbat pris
23 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Eva Seeman

Eva Seeman
Ansvarig specialist design & modernt konsthantverk

+46 (0)8 614 08 31
eva.seeman@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto