853134

13. INGEBORG LUNDIN, vas, ariel "Ansikten", Orrefors 1974.

Ansikten mot grönt glas, signerad ORREFORS Ariel Nr 509-E4 Ingeborg Lundin. Höjd 19,5 cm

Några smärre repor.

Följerätt
Nej
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK / 1 561 - 2 081 EUR
Klubbat pris
23 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.