231
906988

TE- OCH KAFFESERVIS, 5 delar, silver, icke identifierad mästarstämpel FK, S:t Petersburg 1837.

Te- och kaffeservis, 5 delar, silver, icke identifierad mästarstämpel fk, s:t petersburg 1837.

Invändigt förgylld, släta med bladornerad bandstavskant.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

2 053 - 2 567 EUR

Klubbat pris:
18 000 SEK
Tilläggslista

Ej stämplad av Erik Kollin.