977003

310. CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, "Non-violence".

Signerad CFR och numrerad 72/75. Grönpatinerad brons monterad på bemålad metallsockel, längd 30 cm, höjd 19,5 cm, inklusive sockel längd 32 cm, höjd 23 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK/6 141 - 8 188 EUR

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Lägg ditt bud

Ditt inropsuppdrag har mottagits.

Tänk på att det är viktigt att du har uppdaterade person- och kontaktuppgifter. Du kan alltid gå in på Mina sidor för att uppdatera din information.

Felaktigt belopp. Beloppet måste vara ett nummer.

Ett Internt fel uppstod. Var god försök igen senare eller kontakta Kundservice.

Bud/Inropsuppdrag kan ej registreras för detta föremål

Felaktigt belopp. Beloppet måste vara ett jämnt hundratal. Förslag:

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 15 minuter före auktionsstart.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist Modern och Samtida konst

+46-702 531489
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto