53
965026

SPEGEL, stockholmsarbete, 1700-talets andra hälft, rokoko.

Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
6 180 - 7 940 EUR
6 450 - 8 290 USD
Klubbat pris
65 000 SEK

Framtagen originalförgyllning. I ramen infällt spegelglas. Dekor av av rocailler, blommor och akantusblad. Höjd 146, bredd 56 cm.

Ställvis anlupet glas.