70
939106

LJUSSTAKAR, ett par, Louis XVI, 1700-talets slut.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 310 - 1 570 EUR
1 370 - 1 640 USD
Klubbat pris

Förgylld brons samt vit och svart marmor. Bladhölstrade balusterskaft. Rund bas med kulfötter och pärlstav. Höjd 26 cm.