70
939106

LJUSSTAKAR, ett par, Louis XVI, 1700-talets slut.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris

Förgylld brons samt vit och svart marmor. Bladhölstrade balusterskaft. Rund bas med kulfötter och pärlstav. Höjd 26 cm.