Arne Jones E1299
88
981333

JOHNSON, London, fickur, 39,5 (54) mm,

Utropspris
30 000 SEK
2 850 EUR
3 260 USD
Klubbat pris
Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

18K guld, spindelgång, nyckeldragare, två boetter (18K guld/sköldpadda), ca 1740.

Serienr 6065

Slitage. Skador. Repor. Då ingen servicehistorik föreligger rekommenderar vi köparen att låta göra en översyn.