1034443

133. PER MÅRTENSSON, "Hissmålning".

Signerad Per Mårtensson och daterad 2013 a tergo. Olja på duk 50 x 40 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Galleri Thomas Wallner, Malmö. Inköpt 2013 av nuvarande ägare.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK/2 480 - 2 976 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Galleri Thomas Wallner, Malmö, "Per Mårtensson", 7 september - 13 oktober 2013.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto