1017955

138. ROBERT TERRY, "Red Maple Creek".

Signerad och daterad 2005 a tergo. Duk 51 x 40,5 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK / 3 968 - 4 960 EUR
Klubbat pris
36 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Lars Bohman Gallery, Stockholm, "Robert Terry", 2 oktober - 5 november 2010.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto