1017955

138. ROBERT TERRY, "Red Maple Creek".

Signerad och daterad 2005 a tergo. Duk 51 x 40,5 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK/3 968 - 4 960 EUR
Klubbat pris
36 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Lars Bohman Gallery, Stockholm, "Robert Terry", 2 oktober - 5 november 2010.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto