138
1017955

Robert Terry

(USA, Född 1953)

"Red Maple Creek"

Signerad och daterad 2005 a tergo. Duk 51 x 40,5 cm.

Utropspris:

40 000 - 50 000 SEK

3 968 - 4 960 EUR

Klubbat pris:
36 000 SEK
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Lars Bohman Gallery, Stockholm, "Robert Terry", 2 oktober - 5 november 2010.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19