1027693

139. PAUL OSIPOW, "Utan titel".

Signerad Paul Osipow och daterad 1983 a tergo. Diptyk. Duk monterad på pannå 153 x 84 cm per del.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt direkt av konstnären.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK / 2 976 - 3 968 EUR
Klubbat pris
44 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto