1027693

139. PAUL OSIPOW, "Utan titel".

Signerad Paul Osipow och daterad 1983 a tergo. Diptyk. Duk monterad på pannå 153 x 84 cm per del.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt direkt av konstnären.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK/2 976 - 3 968 EUR
Klubbat pris
44 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto