139
1027693

Paul Osipow

(Finland, Född 1939)

"Utan titel"

Signerad Paul Osipow och daterad 1983 a tergo. Diptyk. Duk monterad på pannå 153 x 84 cm per del.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

2 976 - 3 968 EUR

Klubbat pris:
44 000 SEK
Proveniens

Inköpt direkt av konstnären.

http://galleririis.com/exhibitions/238

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19