1027693

139. PAUL OSIPOW, "Utan titel".

Signerad Paul Osipow och daterad 1983 a tergo. Diptyk. Duk monterad på pannå 153 x 84 cm per del.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt direkt av konstnären.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK / 2 976 - 3 968 EUR
Klubbat pris
44 000 SEK