139
1027693

Paul Osipow

(Finland, Född 1939)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 630 - 3 510 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
44 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Paul Osipow
(Finland, Född 1939)

"Utan titel"

Signerad Paul Osipow och daterad 1983 a tergo. Diptyk. Duk monterad på pannå 153 x 84 cm per del.

Proveniens

Inköpt direkt av konstnären.