140
1023157

Lars Lerin

(Sverige, Född 1954)
Lars lerin, utan titel.
Lars lerin, utan titel.

Utan titel

Signerad Lars Lerin och daterad 2009. Akvarell på papper 39 x 28 cm.

Utropspris:

50 000 - 60 000 SEK

4 960 - 5 952 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Inköpt direkt av konstnären.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19