138
1017955

Robert Terry

(USA, Född 1953)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 550 - 4 440 EUR
3 740 - 4 680 USD
Klubbat pris
36 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Robert Terry
(USA, Född 1953)

"Red Maple Creek"

Signerad och daterad 2005 a tergo. Duk 51 x 40,5 cm.

Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Lars Bohman Gallery, Stockholm, "Robert Terry", 2 oktober - 5 november 2010.