141
1023156

Lars Lerin

(Sverige, Född 1954)
Lars lerin, utan titel.
Lars lerin, utan titel.

Utan titel

Signerad Lars Lerin och daterad 2016. Akvarell på papper 17 x 22,5 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

Klubbat pris:
30 000 SEK
Proveniens

Inköpt direkt av konstnären.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19