1021426

201. ÅKE E:SON LINDMAN, "Villa Lante", 2001.

Signerad Åke E:son Lindman och daterad 2004 a tergo. Solariserat gelatinsilverfotografi, bildyta 48,5 x 38,5 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Tres Hombres Art, Halmstad.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK / 1 786 - 1 984 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto