1021426

201. ÅKE E:SON LINDMAN, "Villa Lante", 2001.

Signerad Åke E:son Lindman och daterad 2004 a tergo. Solariserat gelatinsilverfotografi, bildyta 48,5 x 38,5 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Tres Hombres Art, Halmstad.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK/1 786 - 1 984 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto