202
1312162
Åke E:son Lindman

"La Tourette", 1998

Signerad Åke E:son Lindman och daterad 2004 a tergo. Solariserat gelatinsilverfotografi, bildyta 48,5 x 39 cm.

Utropspris:

18 000 - 20 000 SEK

1 786 - 1 984 EUR

Klubbat pris:
Proveniens
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57