1034307

203. HANS GEDDA, Utan titel, 2017.

Signerad Hans Gedda och numrerad 3/5. Palladium print, bildyta 43 x 34,5 cm. Bladstorlek 57 x 48 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK / 1 984 - 2 480 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto