1034307

203. HANS GEDDA, Utan titel, 2017.

Signerad Hans Gedda och numrerad 3/5. Palladium print, bildyta 43 x 34,5 cm. Bladstorlek 57 x 48 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK/1 984 - 2 480 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto