204
1018440

Erwin Olaf

(Nederländerna, Född 1959)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Erwin Olaf
(Nederländerna, Född 1959)

ERWIN OLAF, fotografi signerad Erwin Olaf och numrerad 2/2 a tergo.

"Bodybuilders", 1984. Gelatinsilverfotografi, bildyta 26,5 x 37,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Inköpt direkt från fotografen av nuvarande ägare.