1018442

205. ERWIN OLAF, "Chessmen VI", 1988.

Signerad Erwin Olaf. Även signerad och numrerad 2/15 a tergo. Gelatinsilverfotografi, bildyta 37 x 37 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt direkt från fotografen av nuvarande ägare.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK / 1 190 - 1 488 EUR
Klubbat pris
7 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.