1018442

205. ERWIN OLAF, "Chessmen VI", 1988.

Signerad Erwin Olaf. Även signerad och numrerad 2/15 a tergo. Gelatinsilverfotografi, bildyta 37 x 37 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt direkt från fotografen av nuvarande ägare.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK/1 190 - 1 488 EUR
Klubbat pris
7 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto