1038947

222A. ÅKE E:SON LINDMAN, "Gipsoteca Canova", 1990.

Signerad Åke E:son Lindman och numrerad 2/5 a tergo. Pigment print, bildyta 135 x 108 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK / 3 472 - 3 968 EUR
Klubbat pris
30 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto