222A
1038947

Åke E:son Lindman

(Sverige, Född 1953)
Åke e:son lindman, "gipsoteca canova", 1990.

"Gipsoteca Canova", 1990

Signerad Åke E:son Lindman och numrerad 2/5 a tergo. Pigment print, bildyta 135 x 108 cm.

Utropspris:

35 000 - 40 000 SEK

3 472 - 3 968 EUR

Klubbat pris:
30 000 SEK
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57