1038947

222A. ÅKE E:SON LINDMAN, "Gipsoteca Canova", 1990.

Signerad Åke E:son Lindman och numrerad 2/5 a tergo. Pigment print, bildyta 135 x 108 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK/3 472 - 3 968 EUR
Klubbat pris
30 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto