222A
1335707
Åke E:son Lindman

"Gipsoteca Canova", 1990

Signerad Åke E:son Lindman och numrerad 2/5 a tergo. Pigment print, bildyta 135 x 108 cm.

Utropspris:

35 000 - 40 000 SEK

3 472 - 3 968 EUR

Klubbat pris:
30 000 SEK
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57