223
1302272
Maria Miesenberger

"Utsikt- Insikt -Avsikt III", 1993 -1996.

Signerad Maria Miesenberger och daterad '93-'96 och numrerad Ed. 3/10 a tergo. C-print monterad på akrylglas, diameter 49 cm.

Utropspris:

15 000 - 20 000 SEK

1 488 - 1 984 EUR

Klubbat pris:
18 000 SEK
Proveniens
Konstnär/formgivare
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57