1034254

229. LENNART OLSON, "Indien - Konarak", 1959.

Signerad Lennart Olson och daterad 1959 a tergo. Copyrightstämpel Lennart Olson, Tio fotografer, a tergo. Vintage. 8 samramade bilder. Gelatinsilverfotografi, bildyta 27,5 x 20,5 cm per del. Inklusive ram 70 x 102 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK / 992 - 1 190 EUR
Klubbat pris
8 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.