230
1308104
Gisèle Freund

"Jean Cocteau, Paris", 1939

Signerad Gisèle Freund a tergo. Även med copyright stämpel a tergo. C-print, bildyta 37 x 24,8 cm. Bladstorlek 41 x 30 cm.

Utropspris:

10 000 - 12 000 SEK

992 - 1 190 EUR

Klubbat pris:
10 000 SEK
Proveniens
Övrigt
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57