1039188

503. BENGT LINDSTRÖM, olja på duk, signerad.

"Röd vänskap". Duk 55 x 46 cm. Certifikat från Comité Bengt Lindström medföljer målningen.

Färgbortfall i övre högra hörnet. Obetydligt ytsmuts.

Följerätt
Ja
Utropspris
40 000 - 45 000 SEK / 3 770 - 4 241 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.