Madeleine Pyk – en samling F769
670
990704

VIKSKÄRM, sexdelad. Japan, Meiji (1868-1912).

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 430 EUR
1 310 - 1 640 USD
Klubbat pris
24 000 SEK

Målad polykrom och förgylld dekor föreställande figurscener, mått 276x135,5 cm.

Skador.