670
990704

VIKSKÄRM, sexdelad. Japan, Meiji (1868-1912).

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
24 000 SEK

Målad polykrom och förgylld dekor föreställande figurscener, mått 276x135,5 cm.

Skador.