70
1033734

LJUSKRONA, för 6 ljus. 1800-talets andra hälft, Louis XVI- stil.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 850 - 3 800 EUR
3 260 - 4 340 USD
Klubbat pris
27 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Stomme av förgylld mässing. Korgbotten. Höjd 101 cm, diameter 75 cm.