125
965035

LJUSSTAKAR, par, Frankrike, 1700-talets mitt, Louis XV.

Utropspris
20 000 - 22 000 SEK
1 770 - 1 940 EUR
1 840 - 2 030 USD
Klubbat pris
19 000 SEK

Förgylld brons. Dekor av akantusblad och musselformationer. Undertill märkta i svart "SBS AHB". Höjd 26 cm.