126
965038

LJUSSTAKAR, par, Frankrike, 1700-talets mitt, Louis XV.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
24 000 SEK

Förgylld brons. Reliefdekor av akantusblad och musselformationer. Höjd 27 cm.