19
1080398

KONSOLBORD, svensk empire, 1820/30-tal.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
25 000 SEK

Framtagen originalförgyllning. Förgyllt och bronserat. Svartmålad sockel. Skiva av vit marmor uppburen av örn. Längd 79,5, bredd 38, höjd 83 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

67. Warren Platner, stolar, sex stycken, "Platner Side Chair", Knoll International, efter 1966.
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
Aktuellt bud:
120 000 SEK