271
1082256

MATTA, semiantik Keshan Dabir, ca 294 x 206 cm.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Benvit botten med blommande träd och fåglar. Ljust grönblåmelerad huvudbård med fåglar och blommor.

Abrasher. Något ställvis lite hårdare slitage, smutsig, fläckar. Långsidorna med trampveck och skador, kortsidorna avkortade.