39
1105213

BYRÅ, av Johan Hugo Fürloh (mästare i Stockholm 1724-1745), senbarock.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Fanerad med valnöt. Beslag av förgylld mässing. Skrivskiva och tre lådor. Signerad på ryggen "IHF". Längd 129, bredd 66, höjd 84 cm. Nyckel finns.

Delvis solblekt.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

440A. James Rosenquist, "Kabuki Blushes".
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
40 000

ditt bud
Fair warning
38 000

ditt bud
Fair warning
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Fair warning
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK