95
1141656
Jan Håfström
(1937-)

Utan titel

Signerad Jan Håfström och daterad 2009. Akryl på papper 82 x 74 cm. Mått med ram 97 x 88 cm.

Utropspris:

40 000 - 45 000 SEK

3 839 - 4 319 EUR

Klubbat pris:
34 500 SEK
Om auktionen
Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19