106
998011

KANDELABRAR, för tre ljus, ett par, Frankrike 1800-talets början, empire.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
28 000 SEK

Förgylld brons. Stående bacchant hållande kopplade ljusarmar. Höjd 50 cm.