123
1154825

LJUSSTAKAR, ett par, sengustavianska, 1700-talets slut.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Förgylld brons och vit marmor. Antikiserande kvinnofigur på kolonnformat postament. Höjd 29 cm.

Nagg.