202
1151831

Henrik Wittkopf d y, bägare, silver, Stockholm 1752.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris
1 500 SEK

Delvis förgylld, räfflad fot, vågband och stämplad lambrequinbård. Initialer. Höjd 10 cm, vikt 98 gram.