62
1149433

BORD, Louis XVI-stil, 1800-talets slut.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

Mahogny och mahognyfaner. Rika beslag av förgylld brons. I sargen tre lådor. Längd 80, bredd 48, höjd 80 cm. Nyckel finns.

Smärre skador.