396
1192698

Otto Hesselbom

(Sverige, 1848-1913)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 780 - 2 220 EUR
1 850 - 2 320 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Otto Hesselbom
(Sverige, 1848-1913)

Morgonrodnad över Dalsland

Signerad O.Hesselbom och daterad 1897. Olja på duk lagd på papp-pannå 28 x 36 cm.