1173827

BYRÅ, Nordstyskland, 1700-talets slut.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
36 000 SEK

Fanerad med mahogny. Beslag av förgylld mässing. Tre lådor. Längd 76, bredd 45, höjd 78,5 cm.

Skador, lösa dekordelar medföljer.