97
1183447

KANDELABRAR, för tre ljus, ett par, Frankrike, 1800-talets början, empire.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 110 - 3 550 EUR
3 240 - 3 700 USD
Klubbat pris
36 000 SEK

Förgylld brons. Löstagbara kopplade ljusarmar. Reliefdekor. Höjd 42,5 cm.