Important Winter Sale 621

14 föremål
660. BUDDAI, brons. Qingdynastin (1664-1912).
Klubbat pris
7 500 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
657. SKULPTUR, lergods. Mingdynastin (1368-1644).
Klubbat pris
6 500 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
696. SKULPTURER, ett par, sten. Kina, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
16 000 SEK
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
667. SNUSFLASKA, glas. Qingdynastin, 1800-tal.
Klubbat pris
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
663. TEXTILIER, fyra våder. Qingdynastin, 1800-tal.
Klubbat pris
30 000 SEK
Utropspris
5 000 - 7 000 SEK