"9" ur "0-9 (A set of Ten Numerals)"
Akvatintetsning, 1975, signerad med blyerts och numrerad 24/100. Tryckt av Aldo Crommelynck, Paris, utgiven av Petersburg Press, London och New York. Plåtstorlek 6,5 x 5,5 cm. Bladstorlek 21 x 15 cm.
Field 207.