362
1226397

Björn Ahlgrensson

(Sverige, 1872-1918)
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 740 - 1 940 EUR
2 000 - 2 220 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Björn Ahlgrensson
(Sverige, 1872-1918)

"Visby. Afton"

Otydligt signerad Björn Ahlgrensson. Olja på duk 61 x 58 cm.