46
1242004

Yoichi Ohira

(Japan, Född 1946)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69
Yoichi Ohira
(Japan, Född 1946)

Karaff med propp, De Majo, Murano, Italien 1996.

Gröntonat glas med röd fotring, propp i rött och blått, signerad de Majo Murano Y. Ohira 1996 12136. Höjd totalt 32 cm.

Smärre slitage.