414
1277499

Louis Lang

(USA, 1812-1893)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Louis Lang
(USA, 1812-1893)

Kvinna med parasoll i sommarlandskap

Signerad L. Lang. Olja på duk 45 x 28 cm.