241
1274289

Lena Cronqvist

(Sverige, Född 1938)
Lena cronqvist, utan titel.
Lena cronqvist, utan titel.
Lena cronqvist, utan titel.
Lena cronqvist, utan titel.

Utan titel

Signerad Lena Cronqvist och daterad 1995. Duk 60 x 57 cm.

Utropspris:

60 000 - 80 000 SEK

Klubbat pris:
75 000 SEK
Införselmoms

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19