242
1307232

Peter Frie

(Sverige, Född 1947)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 760 - 2 200 EUR
1 860 - 2 330 USD
Klubbat pris

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Peter Frie
(Sverige, Född 1947)

Utan titel

Signerad Frie. Pannå 14,5 x 10,5 cm.

Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.