75
1301649

Angelo Donghia, sannolikt, soffbord, Donghia Rubelli group, Italien 2000-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
926 - 1 110 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Skiva i glas och klotformade ben i mässing, höjd 34 cm, längd 120 cm, bredd 70 cm

Smärre slitage, mindre buckla.