166
1391243

Helena Blomqvist

(Sverige, Född 1975)
Helena Blomqvist, ”The Last Giant Octopus”, 2008.

”The Last Giant Octopus”, 2008

Signerad Helena Blomqvist och numrerad AP 1 på etikett a tergo. Total upplaga 6 + 2 AP. C-print, bildyta 86 x 110 cm. Inklusive ram 110 x 133 cm.

Utropspris:

50 000 - 70 000 SEK

4 730 - 6 620 EUR

4 810 - 6 730 USD

Klubbat pris:
80 000 SEK

Helena Blomqvist, "Helena Blomqvist", 2012, avbildad helsida.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57