167
1382587

Mikael Jansson

(Sverige, Född 1958)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 310 - 9 140 EUR
7 770 - 9 710 USD
Klubbat pris
65 000 SEK
Följerätt

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Mikael Jansson
(Sverige, Född 1958)

"Iggy Pop with Dior handbag #5", 2010.

Signerad Mikael Jansson och numrerad AP a tergo. Framtagen 2014. Silvergelatinfotografi monterad på aluminium, bildyta 72 x 53,5 cm.