"X Poster (Untitled, 2007, Epson UltraChrome inkjet on linen 84 x 69 inches, WG1210)"
Digital print med arkivbeständigt bläck. Vikt för hand, 2018. Signerad och numrerad 28/100 på etikett. Utgiven av Printed Matter Inc. Oramad i originalemballage. Bladstorlek 213,4 x 175,3 cm.